עו"ד תביעת נזיקין בגין נפילה

נפילה במקום ציבורי/ פרטי

נפילה יכולה להתרחש בנסיבות שונות, במקומות שונים ולגרום הן לנזקי גוף והן לנזקי רכוש. היא יכולה לקרות לתלמיד בשעות אחה"צ ולהיחשב לתאונת תלמידים, לקרות לאדם באמצע יום עבודה אך גם בדרך לעבודה או בחזרה ואז תהיה מוגדרת כתאונת עבודה. לכן, תביעת נזיקין בגין נפילה באשדוד ובכלל יכולה להיות קשורה לכל אחד מתחומי הנזיקין הללו.

תביעת כל הגורמים המעורבים בגין נפילה

כשם שהטיפול הרפואי שתקבלו בגלל נפילה יכול להיות שונה לחלוטין מבין מקרה אחד לאחר, כך גם לגבי הטיפול המשפטי שידרוש המקרה. אם הנפילה התרחשה במהלך ריצה בפארק בגלל בור שישנו  במסלול הריצה, הגורם שצריך לתת את הדין הוא זה שהפארק נמצא תחת אחריותו, לרוב הרשות המקומית שבשטחה הפארק נמצא.

אם מדובר על נפילה מגובה במהלך עבודה בבניין, הגורם הראשון שיש לפנות אליו הוא המוסד לביטוח לאומי בשל הגדרת המקרה כתאונת עבודה. עם זאת, אם העגורן לא היה תקין, גם חברת המנופים אחראית לנפילה.

 הורים רבים יודעים כי בעקבות נפילה של תלמיד במהלך יום לימודים יש לפנות לחברת הביטוח שדרכה לתלמיד ישנו ביטוח תלמידים, אך בים מהם לא יודעים כי גם נפילת הילד מחוץ לשעות הלימודים מעוגנת בפוליסה זו

לכן, עורך דין תביעת נזיקין בגין נפילה באשדוד צריך להיות מומחה בתחום הנזיקין על כל רבדיו, להכיר את הגופים שיכולים להיות מעורבים בתביעה, בין אם ביטוח לאומי, כאשר הנפילה נחשבת לתאונת עבודה, חברות ביטוח, אם לנפגע ישנו ביטוח המכסה מקרי נפילה, הגורם שבגלל תפקוד לקוי שלו אירעה הנפילה- גורם פרטי או רשות מקומית. 

עו"ד ליאת חמו בעלת ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם גופים שונים שיכולים להיות מעורבים בתביעת נזיקין בגין נפילה.

תביעה בגין נפילה באשדוד – למה אנחנו?

כאשר אתם זקוקים לעורך דין תביעת נזיקין באשדוד, עו"ד ליאת חמו היא הכתובת. ישנן סיבות רבות לכך:

  • מומחיות בתחום הנזיקין: משרד עו"ד ליאת חמו ושות' מתמחה בתחום הנזיקין, נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים וגם פציעות ספורט. כך, בכל הנסיבות שגרמו לנפילה, עו"ד ליאת חמו תתן לכם מענה מלא מתוך ניסיון בו, הכולל עבודה על תיקים מכל תחומי הנזיקין.
  • היכרות עם הגורמים הרלוונטיים מבחוץ ומבפנים: עו"ד תביעת נזיקין בגין נפילה או כל סיבה אחרת, צריך להכיר היטב את הגופים מולם תתנהל התביעה. כאמור, אלה יכולים להיות ביטוח לאומי, חברות ביטוח שונות, קרנית- הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים, אם זו נפילה עקב תאונת פגע וברח בה זהות הפוגע אינה ידועה. עו"ד ליאת חמו מכירה היטב גופים מרכזיים ויודעת על התנהלותם לא רק כבעלת משרד עורכי דין בתחום זה אלא גם מעברה כעורכת דין בחברת ביטוח וכן מתנדבת גם היום בביטוח לאומי.
  • היכרות קרובה עם אזור הנפילה: במידה והנפילה התרחשה באשדוד וסביבתה, לעורך דין באזור אשדוד ישנו יתרון משמעותי. הדבר נוגע גם לתקשורת ביניכם לבין עורך הדין, לנגישות ולזמינות עבורכם וגם בגין היכרות קרובה יותר עם סניפי חברות ביטוח או ביטוח לאומי באשדוד. זהו עוד יתרון של עו"ד ליאת חמו לתושבי אשדוד והסביבה.

לסיכום, נפילה היא אירוע שיכול לטלטל ולשנות לחלוטין את החיים, בין אם באופן קבוע ובין אם באופן זמני. השינוי יכול להיות משמעותי מאוד. נפילה חמורה יכולה לגרום לנכות קבועה ואף למוות. אם חלילה אדם נהרג כתוצאה מנפילה משפחתו חווה זעזוע בכל המישורים וזקוקה לפיצויים המגיעים לה על מנת להמשיך ולהתקיים.

אלה בדיוק הרגעים בהם אנחנו במשרד עו"ד ליאת חמו נמצאים כאן עבורכם. אנו בעלי ניסיון בטיפול במקרי נפילה בנסיבות שונות ונעמוד לרשותכם בכל בעיה או שאלה 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן