עורך דין תאונות עבודה באשדוד

מקום העבודה הוא אחד המקומות המרכזיים בחיינו ורובנו מעבירים במקום העבודה את רוב שעות היום. בתור מקום שאנו נמצאים בו שעות כה רבות, הסבירות שפגיעה תתרחש במקום העבודה, בדרך אליו או בחזרה ממנו היא גבוהה יחסית. סבירות זו עולה משמעותית ככל שמדובר על עבודה בסיכון גבוה: עבודה פיזית, עבודה הכרוכה בחשיפה לחומרים מסוכנים, עבודה הכוללת בתוכה נהיגה רבה. כל פגיעה המתרחשת בהקשר של עבודה.

כך, גם אם החלקתם על מדרגה בחדר המדרגות של הבית ביציאה מהעבודה הדבר נחשב לתאונת עבודה .

לכן, חשוב מאוד לדעת את זכויותינו בכל הקשור לתחום זה. עם זאת, ידע בסיסי אינו מספיק וידע מעמיק דורש בקיאות רבה וניסיון מקצועי שישנו רק לעורכי דין העוסקים בתחום זה.

תאונת עבודה- מקרה אחד עם היבטים שונים

תאונת עבודה אינה אומרת בהכרח רק תביעת ביטוח לאומי. יכולים להיות מעורבים במקרה אחד גורמים שונים. אם ישנה התרשלות מצד מקום העבודה, התרשלות שגרמה לתאונה, גם מקום העבודה נושא באחריות.

אם מדובר על תאונת דרכים שהתרחשה במסגרת התפקיד או אפילו בנסיעה לעבודה או ממנה, תהיה מעורבת גם חברת הביטוח בה עשיתם ביטוח חובה או גם חברת הביטוח של הנהג שהיה אף הוא מעורב. כך, כל גורם הקשור באופן כלשהו לתאונה יהיה מחויב לשלם פיצוי בתביעת נזיקין נגדו.

בחירה נכונה של העורך דין – בחירה קריטית להמשך התהליך

כאמור לעיל, תאונת עבודה יכולה להיות עניין מורכב מאוד. עד כמה שלכם, בתור נפגעי התאונה, ברור כי אתם זכאים לפיצוי, הדבר אינו מובן מאליו לגוף הנתבע ותידרשו להוכיח את זכאותכם. לכן, חשוב לפנות לעורך הדין הנכון שילווה אתכם בתהליך.

איך לבחור עורך דין תאונות עבודה באשדוד ובכלל?

  • מומחה בתחום הנזיקין: עורך דין תאונות עבודה באשדוד המומחה בתחום הנזיקין על כל נדבכיו יהווה יתרון. כך, גם אם יתברר כי התאונה אותה ראיתם כתאונת דרכים נחשבת לתאונת עבודה, יוכל עורך הדין ללוות אתכם בכל התהליך הנדרש בתביעה זו על כל הנדרש בה. בשיקום מתאונת עבודה חוויתם גם רשלנות רפואית? עורך דין המומחה בנזיקין יוכל לטפל גם בתביעה הנוספת. כך כל הנושאים מטופלים תחת קורת גג אחת.
  • בעל ניסיון רב בעבודה מול הגופים הרלוונטיים: תביעת חברות ביטוח או ביטוח לאומי אינה פשוטה ודורשת התנהלות מסוימת, כשלהיכרות אישית עם גורמים בתוך גופים אלה ישנו יתרון משמעותי. עו"ד ליאת חמו, מעבר לניסיון הרב שצברה כעורכת דין תאונות עבודה, מתנדבת בביטוח לאומי ובעברה עבדה כעורכת דין בחברת ביטוח, כך שהיא מכירה היטב את הגופים הללו ואת ההתנהלות הנדרשת מולם.
  • עורך דין שתרגישו בנוח במחיצתו: עורך דין תאונות עבודה הוא אדם שישמש עבורכם כסלע איתן בתקופה שבה אינכם במיטבכם, במיוחד אם הפגיעה בתאונת עבודה היא קשה. למרות שאינכם במיטבכם, תצטרכו לבצע פעולות שאינכם רגילים ולהיות מעורבים בהליכים לא מוכרים שיהיו רבי השפעה על ההמשך. לכן, מעבר למקצועיות, עורך דין תאונות עבודה צריך להיות אדם מכיל, מבין ואמפתי. עו"ד ליאת חמו ועובדי המשרד אינם מגלים רק מקצועיות רבה אלא קודם כל אנושיות.
  • עורך דין קרוב למקום מגוריכם: זמינותו ונגישותו של עורך הדין היא חשובה להתנהלות שלכם מולו. בנוסף, עורך דין הנמצא בסביבתכם יכיר היטב את סניף ביטוח לאומי הקרוב למקום מגוריכם שמולו תתנהל התביעה וכן סניפי חברות ביטוח במקום מגוריכם. להיכרות זו ישנן השלכות רבות והיא מהווה יתרון משמעותי.

מחפשים עורך דין תאונות עבודה באשדוד? עו"ד ליאת חמו ושות' היא הכתובת בשל ניסיון רב בתחום, מקצועיות ללא פשרות ומעבר לכל- אמפתיה, הכלה ויכולת להתאים את הטוב ביותר עבורכם – חייגו עכשיו: 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן