עורך דין נזקי גוף באשדוד

לכל אחד מאיתנו יכול לקרות מצב לא צפוי שבו הוא נפגע או נפצע. הדבר יכול לקרות לתלמיד באמצע יום לימודים ואפילו בדרך לבית הספר או בחזרה ממנו, במקום העבודה, פגיעה בעקבות טיפול רפואי, בין אם מתוך רשלנות ובין אם מסיבה אובייקטיבית שאינה נובעת מרשלנות הרופא או המטפל אך המטופל עדיין זכאי לפיצוי.

סוגי נזקי גוף

נזקי גוף זהו תחום רחב הכולל בתוכו מצבים שונים. ההבדלים נובעים גם ממהות הפגיעה וסוג הפציעה, וגם בנסיבות בהן התרחשה הפגיעה: האם בתאונת דרכים, בתאונת עבודה, בפגיעה שהתרחשה בהליכה סתמית ברחוב. הגורמים שצריכים לתת את הדין בעקבות כל פגיעה הם אחרים, החל ממקום עבודה דרך נהג פוגע (או ליתר דיוק חברת הביטוח שלו), הרשות המקומית שהותירה בור פתוח ועוד. כל נזק גוף יטופל משפטית בדרך אחרת, מול גורמים אחרים.

עם זאת, המשותף לכל סוגי נזקי הגוף הוא שאחד הגורמים הראשונים אליהם יש לפנות לאחר קבלת טיפול רפואי הוא עורך דין המתמחה בתחום. חשוב שיהיה זה עורך דין בעל ניסיון רב הן מבחינת בקיאות בחוקים והן בעבודה בשטח מול גופים שונים. אנו במשרד עו"ד ליאת חמו ושות' מטפלים בסוגים שונים של תביעות מסוג זה: נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, פציעות, תאונות תלמידים ועוד. בחיפוש עורך דין נזקי גוף באשדוד אתם מוזמנים לפנות אלינו ונטפל בבעיה מתוך ניסיון רב שנים בתחום.

תפקיד עורך דין נזקי גוף

בתור משרד עורכי דין באשדוד המתמחה בנזקי גוף אנו מעניקים את השירותים הבאים:

  • נזקי גוף בעקבות תאונות דרכים: על אף העובדה שלנפגעי תאונת דרכים מגיע פיצוי מחברת הביטוח והדבר מעוגן בחוק, יש להגיש את התביעה בצורה מסודרת מאוד, כשבתביעה מצוינים כל הפרטים הרלוונטיים ללא פרטים מיותרים שיכולים להערים קשיים. עם הפרטים שחובה להעביר בעת הגשת התביעה נמנים: פרטיו המלאים של הנפגע, אישור רפואי המציין את הפגיעה, אישור הגשת תלונה במשטרה ועוד. לכן, חשוב להגיש את התביעה בליווי עורך דין מומחה בתחום שיכוון ויוודא שכל הרכיבים שיעלו את סיכוייכם לקבלת פיצוי הולם אכן נמצאים.
  • נזקי גוף בעקבות תאונות עבודה: תאונות העבודה המוכרות הן מעידות של עובד בזמן עבודתו, נפילות, פגיעה ממכשיר או מכונה. עם זאת, לא רק בעקבות תאונות קלאסיות אלה יכולים להיגרם נזקי גוף. גם פגיעות בדרך לעבודה או ממנה נכללות תחת שירות עורך דין תאונות דרכים באשדוד. כך גם נזקי גוף הנגרמים בעקבות מחלת מקצוע הכוללת למשל היחשפות לחומרים רעילים לאורך שנים וגם מיקרו טראומה – פגיעה מזערית הגורמת נזק בטווח הארוך. כל אלה מוגדרים תחת נזקי גוף במקום עבודה וחשוב להיעזר בעורך דין נזקי גוף באשדוד או מקום מגוריכם על מנת להוכיח קשר נסיבתי בין הנזק למקום העבודה.
  • תאונות תלמידים: תלמידים החל מגיל הגן (גן עירייה, כולל פעוטונים ומעונות יום המופעלים על ידי העיריה) ועד י"ב מבוטחים בביטוח תאונות אישיות. ביטוח זה מהווה כיסוי לא רק לשעות הלימודים אלא לכל שעות היום. ישנם כללים ברורים לגבי הזכאות לקבלת פיצוי. מומלץ להגיש את התביעה בעזרת עורך דין נזקי גוף שיעלה משמעותית את הסיכוי לקבלת פיצוי.
  • רשלנות רפואית: רשלנות רפואית כוללת בתוכה פגיעות גוף שנעשו מתוך חוסר תשומת לב מספק מצד הרופא או המטפל. לא מדובר רק על טיפולים רפואיים קלאסיים אלא גם טיפולים קוסמטיים כמו הסרת שיער, בוטוקס ודומיהם. גם כאן, גם אם אתם בטוחים לחלוטין בקשר שבין הטיפול לפגיעה, מבחינת בית המשפט חובה להוכיח זאת באופן ברור. לכן חשוב ליווי ויעוץ עורך דין נזקי גוף.

עורך דין בתחום נזקי גוף באשדוד - רק אצלנו!

בנוסף לכך, אצלנו במשרד עו"ד ליאת חמו ושות' עורך דין נזקי גוף באשדוד, אנו מטפלים גם בנושא הוצאה לפועל ופשיטות רגל, דיני עבודה, ירושה ועזבונות ובעלי ניסיון רב בעבודה מול הגופים הרלוונטיים, כמו חברות הביטוח וביטוח לאומי.

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן