עורך דין הוצאה לפועל באשדוד

ניתן לשמוע בתקשורת לא מעט על פשיטות רגל של בעלי עסקים, גם הנחשבים והמבוססים ביותר שישנם. אפשר לשמוע על חובות אליהם נקלעים הן חברות והן אנשים פרטיים. בין אם אדם חייב כספים רבים ואינו עומד בתשלומים ובין אם נמצא בצד השני של המתרס וחייבים לו כספים רבים שאי תשלומם מקשה עליו להתקיים או לנהל את העסק, זהו מצב הדורש טיפול. 

הוצאה לפועל היא הגוף שמבצע גביית חובות בפועל אם הם אינם משולמים. עם זאת, החוק מעמיד גם לרשות החייבים דרכי התגוננות והסדרת הדברים מול הנושים. בין אם אתם בצד החייב ובין אם חייבים לכם, מומלץ להיעזר בעו"ד הוצאה לפועל באשדוד או עיר מגוריכם שייצג אתכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליאת חמו חייגו עכשיו  050-4385882

עו"ד הוצאה לפועל לאכיפת חיובים

חוק ההוצאה לפועל שנחקק ב-1967 קבע את דרכי הפעולה והאכיפה של ההוצאה לפועל. נקבע מהם ההליכים המבצעיים בהם ניתן לנקוט מול חייב. מטרתו של גוף ממשלתי כזה הוא למנוע את לקיחת החוק לידיים על ידי הנושים. בסמכותו לאכוף את החלטות בית המשפט או לגבות את שהתחייב אדם לתת באמצעות שטרי חוב, שטרות (כמו צ'קים), או שטרות משכנתא. 

עם זאת, הוא מחויב לבצע זאת באופן מסודר ועל פי הקבוע בחוק. אדם הזקוק לשירותי ההוצאה לפועל מגיש בקשה ללשכת הוצאה לפועל. פניה באמצעות עורך דין המבצע פעולות שונות על מנת להגדיל את הסיכויים לגביית חובות בצורה יעילה יותר יקדמו את התהליך.

פעולות שיכול לבצע עורך דין הוצאה לפועל לגביית חובות

לעורך דין הוצאה לפועל סמכויות אשר יכולות לזרז את אכיפת החובות על ידי הוצאה לפועל. עורך דין יכול לקדם את התהליך בעזרת הפעולות הבאות:

  • שליחת מכתבי התראה מטעמו לחייב על מנת שידע כי הנושה עומד לפנות להוצאה לפועל במידה והחוב לא יוסדר.
  • להביא לעיקולים על נכסי החייב או על נכסי צדדים נוספים על מנת לזרז את הסדרת החוב
  • להביא להטלת הגבלות על החייב כגון אי יציאה מהארץ, הגבלה על חשבון הבנק.

עו"ד הוצאה לפועל למציאת ההסדר הטוב ביותר לחייב

כאמור, למטבע יש שני צדדים. עו"ד הוצאה לפועל המנוסה ומומחה בתחום מייצג גם את החייבים מול הוצאה לפועל. הוא מסייע  ומזרז הליכים המקלים על חייבים כגון:

  • איחוד תיקים: זוהי דרך המקלה מאוד על החייבים. כאשר ישנו איחוד תיקים, כלל החובות של כלל הנושים מאוחדים לכדי חוב אחד גדול. נמצא גם הסדר תשלום בו יכול החייב לעמוד מבלי שתהיה לו סכנה של קריסה ושיוכל עדיין לחיות את חייו. כעת גם החוב מוסדר מול המדינה ולא מול כל נושה באופן אישי. הדבר מוריד אבן גדולה ונותן לחייב מרווח נשימה.
  • פשיטת רגל: הליך פשיטת רגל הוא הליך בו נכסיו של בעל החברה או של אדם עוברים כינוס נכסים ונקבע הסדר להחזר החוב. הליך פשיטת רגל מאפשר לאדם להתחיל מחדש כשתשלום החובות עובר לקופת הכינוס. לרוב, כאשר מדובר ביותר מנושה אחד ההליך של איחוד תיקים משלים את ההליך של פשיטת הרגל. בשני ההליכים חשוב שיהיה לצידכם עו"ד מומחה בתחום.

עו"ד ליאת חמו – עו"ד הוצאה לפועל באשדוד

נקלעתם למצב בו אתם שוקעים בתוך חובות ולא יודעים איך להמשיך מכאן? יש לכם חייבים שלא מסדירים את החוב מולכם והדבר פוגע באיכות חייכם? אל תישארו לבד. שני המצבים מורכבים. עו"ד ליאת חמו היא עו"ד הוצאה לפועל באשדוד. היא ועובדי המשרד מנוסים בעבודה מול הוצאה לפועל וייצוג שני הצדדים: הן נושים והן חייבים. אם אתם מחפשים עו"ד הוצאה לפועל באשדוד, אנו כאן לשירותכם 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן