עו"ד מקרקעין באשדוד

אחת העסקאות המורכבות ביותר שאנו מבצעים בתור אנשים פרטיים, אם לא המורכבת ביותר היא עסקת נדל"ן. לא בכדי לנדל"ן מוקדש קובץ חוקים משל עצמו:  דיני מקרקעין. דיני מקרקעין עוסקים בכל הנקודות והסעיפים באמצעותם מוסדרות זכויות על נכס כלשהו או על קרקע. העברת נכס  מיד אחת לאחרת הוא תהליך ארוך שדורש הבנה משפטית בתחום. לכן, גם בעסקת נדל"ן הנראית פשוטה לכאורה, במסגרתה מועברת דירה מיד אחת לאחרת, ליווי של עו"ד מקרקעין הוא הכרחי. 

אנו במשרד עו"ד ליאת חמו מתמחים בעסקאות נדל"ן מהפשוטות ועד המורכבות, כולל היבטים שונים המתעוררים בכל הקשור לנדל"ן.

 לפרטים ולייעוץ ללא התחייבות חייגו:  050-4385882

מקרקעין – עו"ד כחלק מהמשא ומתן על העסקה

ישנם לא מעט קונים ומוכרים אשר סוגרים את תנאי העסקה , כמו מחיר, פריסה לתשלומים ועוד בעצמם. תפקידו של עורך דין הוא לייעץ ולכוון אתכם כבר בקביעת תנאי העסקה. עורך הדין מביא  לידיעתכם את הצד המשפטי של העניין ובודק האם ישנם סיכונים העלולים להביא לכך שהמשא ומתן לעסקה יכשל. ישנן גם בדיקות שעורך הדין יבצע עבורכם לגבי הנכס אותו מעוניינים לרכוש, למשל האם ישנם חיובים על הנכס, הערות אזהרה ועוד. ככל שעורך הדין יהיה שותף לשלבי ביצוע העסקה מוקדם יותר, כך הסיכוי לכך שהעסקה תצא לפועל גבוהה יותר.

עו"ד מקרקעין גם לעסקאות נדל"ן מורכבות

מעבר לרכישת דירה או מכירתה המתבצעת בין גורמים פרטיים, שהיא בפני עצמה תהליך מורכב, עורך דין מקרקעין לוקח חלק  בהליכים מורכבים ובסוגיות הקשורות למקרקעין. עסקאות רכש או מכר נעשות גם בין חברות, פעולה שהיא מורכבת יותר וכוללת בתוכה,  מלבד התייחסות לדיני מקרקעין, גם התייחסות ובדיקה מעמיקה של דיני חברות. אנו במשרד עו"ד ליאת חמו בעלי ניסיון גם בלקיחת חלק בעסקאות נדל"ן הנעשות בין חברות וגורמים עסקיים או ציבוריים, כך שאם אתם כחברה מחפשים עורך דין מקרקעין באשדוד, אנחנו כאן עבורכם.

סוגיות נוספות הקשורות במקרקעין

ביצוע עסקאות נדל"ן הן היבט משמעותי של תחום דיני מקרקעין אך ישנם היבטים אחרים וסוגיות נוספות בהן עוסק עורך דין מקרקעין באשדוד ובכלל. אחד מהם הוא פירוק שיתוף במקרקעין, פרוצדורה סבוכה מבחינה משפטית שדורשת ליווי עורך דין לכל צד הלוקח בה חלק. 

פירוק שיתוף מקרקעין מתבצע למשל כאשר ישנם מספר יורשים לדירה. גם מימוש נכס כחלק מהליכי פירוק חברה במסגרת פשיטת רגל דורש שהבעלים היחיד של הנכס יהיה החייב עצמו, כך שאם הנכס בו נמצאים משרדי החברה רשום גם על שם אדם נוסף שאינו החייב, יש לבצע פירוק שיתוף על מנת שהנכס יועבר לכינוס. בתור משרד העוסק גם בכל הקשור להוצאה לפועל וחדלות פרעון, אנו מייעצים ומלווים לקוחות בהליכים מורכבים כגון אלה. מעבר לכך, אנו ניתן מענה גם במחלוקות בעניין הזכויות על מקרקעין, מיסוי על מקרקעין ועוד.

איך לבחור עורך דין מקרקעין באשדוד

כפי שניתן לראות, מקרקעין הוא תחום סבוך ומורכב, הכולל בתוכו אפשרויות רבות למחלוקות או פרוצדורות לא פשוטות הדורשות ליווי עורך דין. אם אתם מתגוררים באשדוד, מומלץ לבחור עורך דין מקרקעין באשדוד המכיר היטב את הנפשות הפועלות בעיריית אשדוד ובסניפים המקומיים של המשרדים הממשלתיים הקשורים לנדל"ן כמו מנהל מקרקעי ישראל, רשות המיסים ועוד. 

עורך דין מקומי מכיר גם את החוקים המקומיים לגבי נדל"ן, תכנון ובניה בעיר, חוקים שיכולים להשתנות בין רשות מקומית אחת לאחרת. מעבר לכך, חשוב שיהיה מנוסה בכל ההיבטים הקשורים למקרקעין שפירטנו. פרמטר נוסף הוא השירותיות, הזמינות והתחושה הכללית שלכם לגביו.

אנו במשרד עו"ד ליאת חמו משלבים בין מקצועיות וניסיון לבין שירות אדיב ושמים בראש את טובת הלקוח 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן