תביעות ביטוח משכנתא באשדוד

כל חיינו אנו משלמים על מגוון סוגי ביטוחים: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח דירה ועוד. כל עוד אנחנו נמצאים בשגרה, תשלומי הביטוח נעים בכיוון אחד – מאיתנו אל חברת הביטוח. במצב שאינו שגרתי, אותו אנו לא מאחלים לאף אחד, 

יתכן שנצטרך הפעם שהתשלום ישנה כיוון ויגיע מחברת הביטוח אלינו. תביעות פוליסת ביטוח משכנתא יכולות להגיע במצבים שונים: נזקים הקורים לדירה כגון נזקי אש או מים, פריצה, אובדן או גניבה ועוד. מצב נוסף הוא פטירתו של אחד מבעלי הדירה, מצב בו נאלץ לממש את פוליסת ביטוח החיים שהיה עלינו לעשות כחלק מהתנאים לקבלת משכנתא.

מהן הבעיות בהן ניתן להיתקל?

תשלום הביטוח מדי חודש אמור להבטיח שביום בו נזדקק לכספי הביטוח נקבל אותם ללא כל קושי. עם זאת, הדברים אינם כה פשוטים. חברות הביטוח עושות מה שאפשרי מבחינתן על מנת לדחות תביעות או לפחות לשלם סכומים נמוכים ממה שאנו בתור לקוחות ציפינו. 

פוליסת ביטוח היא אחד המסמכים המורכבים שישנם. רובנו, בואו נודה באמת, לא קוראים את הפוליסות במלואן, לא את הסעיפים, תתי הסעיפים והאותיות הקטנות. על כך בדיוק מסתמכות חברות הביטוח. 

פוליסה כתובה בשפה משפטית, כוללת מונחים שלא לגמרי ברורים למי שלא עוסק בכך באופן מקצועי. ברווחים הדקים האלה רבים נופלים. לכן מומלץ כבר עם הגשת תביעות ביטוח פוליסת משכנתא או תביעות ביטוח אחרות להיעזר בעורך דין.

להגדיל את הסיכויים למיצוי מלוא הזכויות

כאמור, כבר עם הגשת תביעת ביטוח, בין אם ביטוח חיים או תביעה אחרת, הגישו את הבקשה בעזרת עורך דין. הוא יסייע לכם ויכוון אתכם אילו מסמכים להגיש, מה לצרף, איך בדיוק לנסח את התביעה כשהניסוח יהיה מדויק בכל מילה בו. 

עם זאת, גם אם כבר הגשתם את התביעה וקיבלתם דחיה או שהחברה הודיעה על פיצוי נמוך מזה שמגיע לכם, עדיין תוכלו, בעזרת עורך דין ביטוח לתקן את המצב ולהילחם על הזכויות המגיעות לכם עוד לפני הגעה לבית משפט. כמובן שאם לא תהיה ברירה ויהיה צורך לפנות לבית משפט, עורך הדין גם ייצג אתכם נאמנה בין כותלי בית המשפט.

בחירת עורך דין בתביעות פוליסת ביטוח משכנתא

כאשר אתם ניגשים לתביעה, חשוב לבחור את עורך הדין הנכון ביותר עבורכם. כדאי מאוד לבחור עורך דין מקומי המכיר את הנפשות הפועלות בסניפי חברות הביטוח באזור מגוריכם.

אם אתם מתגוררים באשדוד, כנראה שתגישו תביעות פוליסת ביטוח משכנתא באשדוד, לסניף של חברת הביטוח בה אתם מבוטחים. לכן, עורך דין מאשדוד נותן לכם יתרון. חשוב כמובן לבחור עורך דין המומחה בתחום הביטוח ושיש לו ניסיון רב בעבודה והתמודדות עם חברות הביטוח. כאמור, לחברות הביטוח יש שיטות כיצד לחמוק מתשלום. 

אם מדובר על ביטוח חיים למשל, אחת מדרכי ההתחמקות היא הטענה שהייתה הפרה של חובת הגילוי על ידי המבוטח כאשר מילא את שאלון הבריאות בזמן שהצטרף לביטוח, דבר שברוב הגדול של המקרים אינו נכון. חברות הביטוח יכולות גם להערים קשיים כאשר שם המוטב אינו מצוין ומוגדר בפוליסה.

היתרון של משרד עו"ד ליאת חמו בתחום הביטוח

משרד עו"ד ליאת חמו נותן מגוון רחב של שירותים אך בתחום הביטוח יש למשרד יתרון כפול. עו"ד ליאת חמו פעלה במשך שנים כעורכת דין בחברת ביטוח כך שהיא מכירה היטב את התנהלות חברות הביטוח, דרכי הפעולה ונקודות ההנחה שמתוכן הן פועלות. מעבר לניסיון כעורכת דין של חברת ביטוח.

 לעו"ד חמו ניסיון רב גם בצד השני: ייצוג לקוחות מול חברות הביטוח. לכן, אם אתם מחפשים עו"ד תביעות פוליסת ביטוח משכנתא באשדוד, יש לכם כתובת 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן