אודות המשרד - ליאת חמו ושות'

  

משרד עו"ד ליאת חמו ושות' עוסק ומתמחה בדיני נזיקין, בעיקר בתביעות הקשורות לנזקי גוף הנעשות מול גורמים וגופים שונים. המשרד מתמחה בתביעות של גופים ומערכות כמו חברות ביטוח, ביטוח לאומי, וכן גורמים פרטיים כאלה ואחרים.

מדוע עו"ד ליאת חמו?

עו"ד ליאת חמו עבדה בעברה כעורכת דין בחברת ביטוח כשהתמחותה הייתה בתחום נזקי גוף. היכרותה וניסיונה בשני צידי המטבע, הן בייצוג לקוחות משרדה והן בעבודה בחברת ביטוח מן העבר השני נותנים לה ערך מוסף והיכרות מעמיקה יותר עם התחום ואופן ההתנהלות מול חברות ביטוח. לעו"ד ליאת חמו היכרות מבפנים גם עם ביטוח לאומי, זאת במסגרת עבודה התנדבותית שהיא מבצעת בביטוח לאומי. בשל ההיכרות עם דרכי העבודה של המוסד לביטוח לאומי, אחד המוסדות בישראל שההתנהלות ובמיוחד קבלת המגיע ממנו קשים במיוחד, עו"ד ליאת חמו תהא לכם לעזר רב .

תחומי עבודת המשרד בתחום הנזיקין

  • תביעות נזקי גוף: נזקי גוף הם שם כללי לסוגים שונים של פגיעות ומגוון נסיבות שהובילו לפגיעה. משרד עו"ד ליאת חמו ושות' מטפל במגוון נסיבות ומקרים: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית וגם תביעות נזקי גוף שאינן נכללות תחת קטגוריה מסוימת. כל תיק בתחום נזקי גוף יכול להיות מטופל באופן שונה ומול גורמים שונים לחלוטין: חברות ביטוח, מקומות עבודה, ביטוח לאומי, משרד הביטחון אם מדובר על נכה צה"ל. התביעה יכולה לכלול הכרה באדם כנכה על כל הזכויות המגיעות לנכה, טיפול בתאונת תלמידים, תביעת רופא או מוסד רפואי ועוד.
  • נזקי רכוש ועסקים: נזקי רכוש ועסקים אמנם לא כוללים בהכרח נזקי גוף אך מדובר על נזקים חמורים שיכולים לטלטל את חייו של אדם לחלוטין. פריצה לדירה או לעסק וגניבת רכוש, סחורה וציוד יכולים להותיר אדם כמעט חסר כל. קבלת פיצוי מחברת הביטוח המבטחת את הדירה או העסק יסייעו לאדם להתאושש מן הנזק. קבלת פיצוי הולם מחברת הביטוח אינה מובנת מאליה ולכן חשוב להיעזר בעורך דין מנוסה בתחום.

עבודת המשרד בתחומי פשיטת רגל והוצאה לפועל

  • פשיטת רגל והוצאה לפועל: הליך פשיטת רגל נועד להגן על חייבים מול הנושים שלהם. חובות לגורמים שונים הגוררים מצבים לא נוחים, איום על החייב ועל משפחתו וחיים בפחד מתמיד. הליך פשיטת רגל נועד להסדיר את החובות באופן מרוכז כשהוא פועל מול בית המשפט ולא מול כל נושה בנפרד באופן ישיר. לא כל אדם הנגרר לחובות מוכר כפושט רגל. העבודה עם עורך דין מומחה בתחום היא חשובה להכרה ולהתנהלות מול החייב כפושט רגל. המשרד פועל בשני הכיוונים ומייצג מול הוצאה לפועל הן חייבים והן נושים המנסים לקבל את המגיע להם.
  • פירוק חברה: בשל חוסר איזון כלכלי שקיים לא רק בא רץ אלא גם בעולם מגיעות חברות רבות למצב של חדלות פירעון ופירוק. פירוק חברה הוא הליך משפטי מורכב שלמעשה מסיים את חייה של החברה ואת הקשר של החברה עם כל גורם שהייתה עימו בקשר. לתהליך פירוק חברה ניתן להגיע בעקבות רצון של בעלי החברה או בעקבות צו בית משפט. בכל מקרה, את תהליך הפירוק חובה לעבור עם עורך דין מומחה בתחום. במשרד עו"ד ליאת חמו ושות' מוענק לבעלי חברות העומדות לפני פירוק ייצוג מקצועי מתוך ניסיון רב בתחום בשילוב עם רגישות והבנה שהמיוצג נמצא במצב לא פשוט שאליו לא תכנן להגיע כאשר הקים את החברה.

להתייעצות ראשונית ללא התחייבות ולפרטים נוספים חייגו: 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן