מימוש זכויות רפואיות ופיצויים

אחד האיחולים השכיחים ביותר הוא: "רק בריאות". כל עוד הכל תקין, אנו מתרכזים בהיבטים אחרים של החיים. רק כאשר מצבו הבריאותי של אדם  מתדרדר מסיבה כלשהי: תאונת דרכים, תאונת עבודה, מחלה קשה ועוד, הוא נוכח עד כמה בריאות תקינה ותפקוד אינם מובנים אליהם. 

עם זאת, גם אם מצבו של אדם מתדרדר, ישנם גורמים שונים שאמורים לתת לו את המענה ולדאוג לכך שהוא ומשפחתו יוכלו להמשיך בחייהם עם הקושי. לצערנו, אותם גורמים לא ממהרים לתת את הסיוע הנדרש או שמציעים עזרה שאינה מספיקה. עורך דין מימוש זכויות רפואיות יביא לכך שהזכויות ימומשו במלואן.

עו"ד ליאת חמו בעלת רקע וידע מעמיק המייחד אותה על פני אחרים כעובדת חברת ביטוח בעבר וכאחת שעברה תאונת דרכים קשה והתמודדה עם בירוקרטיות בעצמה – יש לנו את הניסיון והידע המקצועי להלחם עבורכם לכל אורך הדרך.

מימוש זכויות רפואיות מול המדינה: ביטוח לאומי

הגורם הראשון אליו יש לפנות כאשר חלה התדרדרות במצב הבריאותי הוא המוסד לביטוח לאומי. ביטוח לאומי, לו אנו משלמים מדי חודש הן כשכירים והן כעצמאיים אמור לספק את החיזוק הכלכלי הנדרש לאדם כאשר הוא חולה במחלה קשה שמקשה. עליו לעבוד ולתפקד, כאשר נפגע בתאונה ועוד. הוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי יקבעו את דרגת הנכות כתוצאה מהפגיעה ואת הפיצוי שיקבל אותו אדם באופן זמני או קבוע.

 מומלץ לפני הגשת התביעה לביטוח לאומי להתייעץ עם עורך דין או אפילו לתת לו להגיש את התביעה בשמכם. ניסוח כזה או אחר או מסמך מסוים שתצרפו יכולים לשנות את התוצאה.

מימוש זכויות מול קופות החולים

על מנת לקבל טיפול רפואי בכל זמן, לכל אזרח במדינה ביטוח רפואי במסגרת אחת מקופות החולים. כמו לביטוח לאומי, גם לקופות החולים אנו משלמים מדי חודש ולרוב, וטוב שכך, נזקקים לשירות רפואי בסיסי. 

הבעיה במקרים רבים צצה כאשר אדם נזקק ליותר משירות בסיסי, זקוק למימון של טיפול יקר יותר שכלול במסגרת הביטוח אך עדיין קופות החולים לא ממהרות לממן. גם כאן עורך דין שמתמחה בתחום יסייע לכם להתמודד מול קופת החולים.

מימוש זכויות רפואיות של פרטיים מול חברות ביטוח

כיוון שרבים מאיתנו לא סומכים על קופות החולים שיתנו את המענה הנדרש לטיפולים מורכבים, אנו עושים ביטוח בריאות באחת מחברות הביטוח. גם כאן אנו רחוקים מלהגיע לביטחון מספק. ניתן לשמוע לא מעט בתקשורת עד כמה חברות הביטוח מתנערות מאחריות כאשר אדם נזקק למימון טיפול רפואי יקר בטענות כאלה ואחרות. 

אותיות קטנות, סעיפים ותתי .סעיפים עושים מבחינת חברת הביטוח את ההבדל בין לספק ללקוח המשלם מדי חודש את המימון או השירות, לספק לו מימון חלקי שאינו מספיק או לא לספק מימון כלל. 

עורך דין המתמחה בביטוח וגם במימוש זכויות רפואיות כמו עו"ד ליאת חמו יפעל בכל דרך העומדת לרשותו על מנת שאתם תוכלו לממש את הזכויות המגיעות לכם. מקצועיות, בקיאות בדיני נזיקין וניסיון רב בעבודה מול חברות הביטוח יעשו את ההבדל.

מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות מקרה של רשלנות רפואית

ישנם לצערנו לא מעט מצבים בהם אדם קיבל את הטיפול לו הוא זקוק אך יצא עם נזק כיוון שהטיפול נעשה בצורה רשלנית. הוכחת קשר נסיבתי בין הדרך בה פעל הרופא לבין הנזק שנגרם אינה פשוטה. גם כאן עו"ד מומחה בתחום יכוון ויסייע בהוכחת הקשר ויגדיל משמעותית את הסיכויים לפיצוי.

עורך דין למימוש זכויות רפואיות – רק אצל מומחים בתחום

מחפשים עורך דין למימוש זכויות רפואיות? אל תתפשרו. עו"ד ליאת חמו ועובדי המשרד הם בעלי ניסיון רב במימוש זכויות רפואיות מול כל הגורמים האפשריים: ביטוח לאומי, חברות ביטוח או קופות החולים. בתור מי שעבדה בעבר כעו"ד בחברת ביטוח גדולה, מכירה עו"ד ליאת חמו היטב את דרך ההתנהלות של חברות הביטוח. היא גם פועלת רבות מול ביטוח לאומי ומכירה היטב את הנפשות הפועלות ודרכי העבודה.

נפגעתם בתאונה? חליתם במחלה המקשה על תפקודכם ויכולת השתכרותכם? אל תחכו. פנו אלינו ונסייע לכם לקבל את המגיע לכם 050-4385-882

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

דילוג לתוכן