עורך דין תאונות דרכים באשדוד

תאונות דרכים, לצערנו, הן אירוע ששיעורו אינו יורד עם השנים ואפילו עולה בגלל הצפיפות בכבישים שרק מתגברת. תאונת דרכים יכולה לפגוע בנהגים ונוסעים ברכבים פרטיים, ציבוריים, הולכי רגל. נזקי תאונות דרכים נעים על פני סקאלה רחבה בין פגיעה ברכוש בלבד, פציעה קלה, בינונית, חמורה ועד מוות. חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975 נחקק על מנת לאפשר לנפגעי תאונות דרכים לקבל פיצוי המגיע להם על הפגיעה. עם זאת, כמו כל חוק, גם חוק זה דורש בקיאות והבנה רבה של כל סעיפיו ותת סעיפיו. לכן, חשוב לפנות לעורך דין מיד לאחר התאונה.

עו"ד תאונות דרכים – הכוונה וליווי בתביעה

לאחר תאונת דרכים אדם נמצא במצב חלש ופגיע. בתאונות לא מעטות הפגיעות הן קשות ונדרש שיקום ארוך על מנת לחזור לשגרה, אך גם כאשר פציעתו של אדם מוגדרת קלה, פעמים רבות עדיין מדובר על פגיעה שנדרשת תקופת שיקום כדי לחזור למצב רגיל. לכן, ככל שתקדימו ליצור לפנות לעורך דין תאונות דרכים שיסייע לכם לקבל את המגיע לכם, כך הפיצוי יתקבל מהר יותר ובסכום המירבי שניתן.

עו"ד ליאת חמו, עורך דין תאונות דרכים תכוון אתכם קודם לגוף שאותו יש לתבוע: האם את חברת הביטוח שלכם, חברת הביטוח של הנהג הפוגע, או בכלל את קרנית- הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים שהיא הכתובת כאשר לא ידוע מיהו הנהג הפוגע (כמו בתאונות פגע וברח) או שלנהג הפוגע אין ביטוח. מומלץ לבחור עורך דין הקרוב למקום מגוריכם או מכיר היטב את הסביבה בה אירעה התאונה. אם אתם מתגוררים באשדוד ובה גם אירעה התאונה, משרדינו הוא הכתובת עבורכם.

אבחנה בין תאונת דרכים לתאונת עבודה- מתפקידי עורך הדין

נפגעים רבים בתאונות דרכים שנפגעו בדרכם לעבודה או ממנה מתחילים בהליכי תביעה הסטנדרטיים לתאונת דרכים. הם לא מודעים לכך שתאונת דרכים המתרחשת בדרך אל העבודה או בחזרה ממנה נחשבת כתאונת עבודה לכל דבר וכאן מעורב גם ביטוח לאומי. עורך דין תאונות דרכים באשדוד ובכלל יחסוך לכם זמן ומאמץ יקרים ומיד יגדיר לכם את התאונה כתאונת עבודה ויכוון אתכם לבצע את הפעולות הנכונות. הוא יפנה לגורמים הרלוונטיים, הכוללים את חברות הביטוח ואף ילווה אתכם בבית משפט אם יתעורר צורך בכך על מנת שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם.

עו"ד ליאת חמו ושות'- עורך דין תאונות דרכים באשדוד

אנו במשרד עו"ד ליאת חמו ושות' עוסקים בכל הקשור לנזקי גוף הנובעים מסיבות שונות, ביניהן:

  • תאונות דרכים
  • תאונות עבודה
  • רשלנות רפואית
  • תאונות תלמידים

אנו נוכל לטפל בכל תאונה ובכל מצב בו נגרם לכם נזק גופני. לעיתים, בשיקום שלאחר תאונת הדרכים אדם עלול לחוות פגיעה נוספת בגלל רשלנות רפואית. אנו נטפל במצב המורכב שנוצר על כל חלקיו- הן בתאונת הדרכים והן ברשלנות הרפואית. אנו מנוסים בעבודה מול מגוון גופים וארגונים:

  • חברות הביטוח השונות שהן הגוף הראשון והמרכזי לפניה במקרה של תאונת דרכים
  • ביטוח לאומי אם תאונת הדרכים מוגדרת כתאונת עבודה
  • קרנית במקרה שזהות הנהג הפוגע אינה ידועה

לסיכום, תאונת דרכים היא אירוע מטלטל מכל הבחינות. מעבר לנזק הגופני הישיר שנגרם, יש לכך השלכות כמו תפקוד יומיומי שנפגע משמעותית וצורך שמתעורר בגיוס עזרה נוספת גם לפעולות פשוטות, מה שגורם להוצאות בלתי צפויות. מנגד, גם רמת ההכנסה יורדת בגלל פגיעה ביכולת ההשתכרות.

אנו במשרד עו"ד ליאת חמו ושות' נדאג לכך שתמצו את מלוא הזכויות הקבועות בחוק ותחזרו לשגרה מהר ככל האפשר לייעוץ והכוונה חייגו עכשיו: 050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן