תביעות ביטוח נזקי רכוש ועסקים

לכאורה נזיקין הקשורים לרכוש בלבד ללא פגיעה בנפש נראים לנו קלים, נזקים  שניתן לתקן תוך השקעת סכום סביר ולהמשיך הלאה. הדברים אינם כך. לעיתים קרובות רכוש הוא הקרקע שעליה עומד אדם, בין אם זו הדירה או העסק שלו. אפילו נזק משמעותי לרכב יכול לגבות הוצאה של הרבה מאוד כסף. 

כאשר  התרחשה פריצה לדירה ובמסגרתה נגרם לדירה נזק רב ונגנב רכוש יקר, אדם מרגיש שאותה קרקע בטוחה נשמטת מתחת לרגליו. עורך דין שהתמחותו היא תביעות ביטוח נזקי רכוש ועסקים יכול לעשות את ההבדל בין הפסד כספים משמעותי לבין חזרה לשגרה.

תביעת חברת הביטוח בשל גניבה האם זה מספיק?

כולנו משלמים על ביטוחים כאלה ואחרים: ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח חיים ובריאות. הכל בכדי שאם וכאשר נמצא את עצמנו בצרה, למשל פריצה לדירה או לעסק והשחתתם, יהיה בידינו הפתרון: פניה לחברה המבטחת וקבלת פיצויים בהתאם לפוליסת הביטוח שישנה ולנזק שנגרם. 

רבים שפנו לחברות הביטוח יכולים להעיד שהדברים אינם פשוטים כפי שהם נראים. הדרך לקבלת פיצוי מחברת הביטוח מלאה בבירוקרטיה והערמת קשיים, ואם כבר מתקבל פיצוי, לרוב הוא לא יהיה על פי הציפיות והנזק. 

חברות הביטוח מתנערות פעמים רבות מאחריות בתירוצים ואותיות קטנות שהן שולפות מפוליסת הביטוח, שבינינו- מי קרא אותה לפני החתימה… כאן מגיע מקומו של עורך דין המתמחה בתביעות מסוג זה.

עורך דין תביעות ביטוח – המילים הנכונות במקום הנכון

הגשת תביעה לחברת הביטוח כרוכה במילוי טפסים ובכך שתסבירו ותפרטו את שהתרחש. כבר כאן זה הזמן לפנות את הדרך לבעל מקצוע, עורך דין תביעות ביטוח נזקי רכוש ועסקים באשדוד או עיר מגוריכם.

 עורך דין יכתוב את המילים הנכונות במקום הנכון. עורך דין המומחה בתחום מכיר היטב את שפת חברות הביטוח, במיוחד אם עבד בעצמו כעורך דין נזיקין בחברת ביטוח כמו עו"ד ליאת חמו. עורך הדין ידע למלא את העובדות בצורה הנכונה ביותר, בדרך שתגדיל משמעותית את סיכוייכם לפיצוי גבוה שתואם את שמגיע לכם.

לפנות לעורך הדין המתאים ביותר

בין אם מדובר על מעשה יד אדם כגון פריצה ובין אם על נזק שלא נעשה על ידי אדם כמו שריפה, הצפה, פיצוץ בצינור ועוד, חברת הביטוח אמורה לפצות אתכם בהתאם לפוליסה. חברות רבות מתנערות בתירוצים שונים, למשל אי עמידה בתנאי  המיגון שנדרשו בפוליסה, וזהו רק תירוץ אחד מתוך רבים.

לכן, חשוב למצוא עורך דין העוסק בתחום, עורך דין בעל ניסיון רב בתחום הנזיקין ובעבודה מול חברות הביטוח כמו גם מול גורמים נוספים, למשל אם הפגיעה כולל פגיעה בפרנסה גם ביטוח לאומי מעורב בעניין. חפשו עורך דין שתקבלו עליו המלצות. 

העבודה מול חברות הביטוח היא מורכבת. מדובר על מערכת סבוכה שלא פשוט לפרוץ דרכה ולגרום לה לתת לכם את המגיע לכם.

למה משרד עו"ד ליאת חמו ושות'?

כפי שציינו, עו"ד ליאת חמו היא בעלת ניסיון רב בשני הכיוונים, גם כמייצגת תובעים בתביעות ביטוח נזקי רכוש ועסקים באשדוד מול חברות הביטוח השונות וגם בכיוון ההפוך- בעברה עבדה תקופה ארוכה בחברת ביטוח בתור עורכת דין נזיקין של החברה. 

כך, עו"ד ליאת חמו מכירה היטב את העבודה מול חברות הביטוח, את ההתנהלות, את המקומות בהם יכול התובע "ליפול", אותן מילים אקראיות שכתב בתביעה אליהן חברות הביטוח יכולות להיתפס ובהינף יד לבטל את זכותו של התובע לקבל פיצויים במסגרת הפוליסה ובמסגרת היותו מבוטח המשלם את דמי הביטוח מדי חודש.

הבית נפרץ? העסק הושחת? עו"ד ליאת חמו וצוות המשרד עומדים לרשותכם בכל שאלה או בעיה  050-4385882

צרו קשר

פרטי יצירת קשר

ליאת חמו ושות', משרד עורכי דין

טל' משרד: 08-9797340 | 0504-385-882
פקס: 08-9797350
דוא"ל: liat.hamo@gmail.com

כתובת המשרד:
אורט 18, קומה 4, אשדוד

מפת הגעה

דילוג לתוכן